Jste ve stresu, unavení z každodenního stereotypu nebo máte náladu pod psa a chtěli byste to změnit?

Osvobozující síla artefiletiky. Výtvarné techniky bez hranic.

Provedu vás technikami, které vám pomohou se uvolnit, prožívat radost a které vás nasměrují na vaší cestě za spokojenějším já prostřednictvím intuice a tvořivosti …

Chcete:

Zažít pocit osvobození

Chcete zažít pocit osvobození a vyzkoušet si několik zábavných výtvarných technik?

Poznat nové lidi a cítit se lépe

Získat shrnutí mých poznatků ze studií arteterapie a artefiletiky? Poznat nové lidi a nabrat nové zkušenosti, díky kterým se budete cítit lépe?

Získat nový pohled na život

Být obohaceni o nový pohled na vaši životní situaci? Vykročit na cestu vlastní trasformace přes hezké a inspirující zážitky?

Čemu se věnuji?

Mou vášní je artefiletika.

Této práci a zároveň koníčku se věnuji více jak 10 let.

Provázím ostatní cestou transformace s pomocí intuice, kreativity a sdílení ve skupině.

Používám hravé výtvarné techniky, meditaci a imaginaci. Pomáhám lidem projevit své pravé Já přes nové a vzrušující zážitky.

Jak to všechno začalo?

Dnes je to tak skvělé, prožívám svůj sen, mám práci, kterou miluji, hraji si a maluji každý den. To, co mě baví a naplňuje, předávám dál pomocí artefiletiky, výtvarných technik a intuice.

Ale vždy tomu tak nebylo.
Dříve jsem byla málo sebevědomá holka, která si nehrála, ani nic netvořila a neměla takovou radost ze života jako nyní.

Postupně jsem však začala objevovat svoje skryté vlohy. Teď si tvořím svůj život dle svých představ a těším se na každý den, co nového mi přinese.

Láká vás taková myšlenka? 

Také byste chtěli mít svůj život pestrý, zábavný a dělat naplno, co milujete ze všeho nejvíc? 

Baví vás práce s výtvarnem, intuicí a seberozvojem? 

Pokud ano, jsem tu pro vás. Ráda vám předám své zkušenosti prostřednictvím svého e-booku a sdílení ve skupině se mnou a dalšími lidmi, kteří se společně s námi vydají na cestu za spokojenějším Já.

Co bude přínosem?

Ušetřete čas a peníze za studium a kurzy. Ode mě dostanete jednotlivé techniky v ucelené formě, můžu vám předat své znalosti a zkušenosti a sdílet s vámi věci, které pomohly mně samotné. 

Pomohu vám uvolnit se, zapomenout na starosti a najít klid v duši.

Poznáte nové lidi, pobavíte se, zažijete vše na vlastní kůži. Vytvoříte si svou sbírku výtvarných prací, která vás bude inspirovat na vaší cestě ke šťastnějšímu Já. 

Budete ráno vstávat a těšit se na další kreativní tvoření a na to, co nového vám vznikne pod vašima rukama.

Jaká je cena?

Cena e-Booku je 690 Kč.

Kniha obsahuje informace k více než 10 technikám + další skupinové techniky, které si můžete vyzkoušet. Naleznete zde i spoustu tipů a triků, jak na to i něco navíc.

Bonus - "Impresionisté a básníci"

Nyní je e-book k dispozici za výhodnou zaváděcí cenu, jehož součástí je také DÁREK pro vás – dvě další techniky Inspirace v podobě obrázků impresionistů a básniček.

 

Místo původní ceny 690 Kč + 270 Kč (za bonus), nyní zaplatíte pouze 590 Kč. Nabídka platí do konce srpna.

Každý týden se budete věnovat jedné z technik, tvořit a sdílet svoje díla se mnou i s ostatními v uzavřené facebookové skupině.

Když si hned nebudete vědět rady nebo budete mít v průběhu tvoření jakýkoliv problém, neváhejte se na mě obrátit.

Ráda vám pomůžu jako přítel na vaší cestě k osvobození a pocitu štěstí.

leaves, books, color

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde. To je sice pravda. Ale ne v takto ucelené podobě, na jednom místě.
Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, studia knih i kurzů a můžete se více věnovat sobě, jít si za tím, po čem opravdu toužíte.

kid, child, baby

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde. To je sice pravda. Ale ne v takto ucelené podobě, na jednom místě.
Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, studia knih i kurzů a můžete se více věnovat sobě, jít si za tím, po čem opravdu toužíte.

Nemusíte se bát, že byste něco neuměli nebo si s tím nevěděli rady. Znalosti výtvarného umění ani malířský talent nejsou zapotřebí. Necháte se vést intuicí, unášet fantazií a sami budete překvapení, co vám vznikne pod rukama.

Pokud s vámi tento e-book rezonuje, objednejte si ho nyní za zvýhodněnou cenu i s DÁRKEM.

people, girl, alone

Reference

„ Chtěl jsem ji původně jen podpořit v jejím záměru a byl jsem zvědavý. Dříve jsem si občas kreslil/maloval, ale už pár let nic 🙂 Setkání se skvělými lidmi a zpětnou vazbu na situace, které mě v životě potkávají (vlastně to byla zpětná vazba na můj postoj k těmto situacím) a uvědomění si, že mohu být jiný. Díky kreslení i lepší kontakt s intuicí, když přestanu řešit, “co” a “jak” a “ať to je takové/makové” a pustím přemýšlení, tak se objevilo i flow, zábava a radost z tvorby. V nehodnocení a pomoci kreslit každému, pomohla mi neřešit, že kreslím “blbě”. Za to jsem jí velmi vděčný.“
Michal
Kouč
“Kniha pro mne byla obohacující z hlediska pestré škály výtvarných projevů. Po vyzkoušení dvou arte technik - Ledolamky a Imaginace - musím říct, že mě překvapilo, jak jsem si samotné tvoření užívala, přestože nejsem příliš výtvarně nadaná. Naplnil mě pocit klidu a následné radosti. Cítila jsem se potom velmi příjemně a nabitá novou energií."
Ilča Štastná
Asistentka na PřF MU